TRAFİK KAZASI 1 KİŞİ ÖLDÜ, 2 KİŞİ YARALANDI
A.Özcan Kırlangıç

  URLA - Urla’da trafik kazasında yaralanan işadamı yaşamını yitirdi. 
Kaza Zeren Sanayi Sitesi yolunda meydana geldi. Urla AVM' de Cafe İnn' in işletmecisi İki çocuk babası Engin Altınküp, yönetimindeki 35 AYD 752 plakalı motosiklet ile eve dönmek için eşi Ebru ve 4 yaşındaki oğlu Sarp Eren Altınküp ile birlikte seyir halinde iken, Sanayi Sitesi virajını dönmek isterken , karşı şeritten gelen Serdal S., kullandığı 20 DU 513 plakalı otomobili görünce fren yaptı. Ani fren nedeni ile motosiklette bulunan aile yola savruldu.
Serdal S., yerde yatanlara çarpmamak için direksiyon kırdıysada,  otomobilin sol ön  tekerleği yerde yatan Metin Altınküp' ün başına çarptı. Yaralılar Urla Devlet Hastanesine daha sonra 9 Eylül Üniversitesi Hastanesine sevk edildi. Ebru Altınküp ve oğlu Sarp Eren Altınküp, bu sabah tedavilerinin ardından taburcu edildi. Durumu ağır olan Engin Altınküp, akşam saatlerinde hayatını kaybetti.
Kazaya karışan arac sürücüsü Serdal S. gözaltına alındı. Polis, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini, işlemlerin tamamlanmasının ardından Serdal S.nin, adliyeye sevk edileceği belirtti.

İletişim bilgilerimiz

Adres :             İskele Mah. 2087 Sok. URLA                     Telefon: 0536 573 2415                     Fax:              e-mail: ozcan_kirlangic@hotmail.com