AK PARTİ URLA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
A.Özcan Kırlangıç

 URLA - 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi AK Parti'nin İzmir ilçe belediye başkan adayları belli oldu ve Urla'da AK Parti'nin Belediye Başkan Adayı Adıgüzel Demirel oldu. Peki Adıgüzel Demirel kimdir?
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin önümüzdeki yerel seçimlerde İzmir'deki ilçe belediye başkan adaylarını basın ve kamuoyuyla paylaştı ve AK Parti Urla Belediye Başkan Adayı Adıgüzel Demirel oldu. İşte Adıgüzel Demirel ile ilgili tüm bilgiler...
ADIGÜZEL DEMİREL KİMDİR?
Adıgüzel Demirel, 1974 yılında Malatya'da dünyaya geldi. İlkokulu köyünde bitirdi. Liseyi Malatya merkezde yatılı okudu. 9 kardeşler. Liseden sonra 1 yıl babasının yanında çobanlık ve çiftçilik yaptı. Tıp Fakültesi okuyup insanlara faydalı olmaya, insanlığın sağlığı için doktor olmaya karar verdi. Dershaneye gitmeden üniversite hazırlık dergisi ile üniversite sınavına hazırlandı. Ve o sene üniversite sınavını derece ile kazandı.
İlk tercihi Ege Tıp oldu. 1993'te girdiği Ege Tıp'ı 1999'da bitirdi. 1999-2001 yılları arasında vefa borcu olarak köyünde pratisyen hekim olarak çalıştı. 2001 yılında Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi beyin ve sinir cerrahisinde asistan olarak çalıştı. 2007 yılında uzman hekim oldu. İhtisas sonrası Hakkari Dağ ve Komando Tugay'ı seyyar cerrahi hastanesinde tabip asteğmen olarak Askerliğini yaptı. Askerlik sonrası mecburi hizmeti tamamladıktan sonra 2.5 yıl Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı olarak çalıştı. Daha sonra Çeşme Devlet Hastanesi'nin Kurucu Başhekimi olarak atandı. 1 yıl sonra da yeni Urla Devlet Hastanesi'ne Kurucu Başhekim oldu.

İletişim bilgilerimiz

Adres :             İskele Mah. 2087 Sok. URLA                     Telefon: 0536 573 2415                     Fax:              e-mail: ozcan_kirlangic@hotmail.com