URLA’DA BİR KİŞİ BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ
A.Özcan Kırlangıç

URLA - Urla' da üç gün önce korkunç bir cinayet işlendi.41 yaşındaki H.M., ikametinde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulundu. Olayla ilgili gözaltına alınan ve H.M' in de yakınları olan 4  şüpheli tutuklandı.
Korkunç olay 14 haziran' da Yenice Mahallesi'nde meydana geldi. Uşak Banaz nüfusuna kayıtlı H.M., evde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulundu. Savcı incelemesinin ardından, H.M.' in cansız bedeni otopsi yapılması için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderdi.
Olayla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri soruşturma başlattı.
Ekipler, yaptıkları araştırma sonucunda olayı gerçekleştirdikleri iddia edilen ölenin yakınları olan 4 şüpheliyi gözaltına aldı.         
Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheliler,  sıkı güvenlik tedbirleri içinde dün Urla Adliyesine getirildi. Olayı soruşturan savcıya verdikleri ifadenin ardından, tutuklanma istemiyle nöbetçi sulh ceza hekimliğine sevk edildi. Uzun süren ifadelerin ardından,  şüpheliler tutuklandı.

İletişim bilgilerimiz

Adres :             İskele Mah. 2087 Sok. URLA                     Telefon: 0536 573 2415                     Fax:              e-mail: ozcan_kirlangic@hotmail.com