URLAYA NASIL ULAŞIRIZ

  Urla Yarım adasına İzmir'den çeşitli yol güzergahlarından ulaşım yapılmaktadır.Bunlar sırası ile aşağıdaki alternatifler gibidir:

     
- Şehir merkezinden "Konak" :
  
a)Özel aracıyla gelecekler,Konaktan sahil yolunu takip ederek Fahrettin Altay Meydanına "Üçkuyular" gelinir.Buradan iki alternetifle
  
1.Otoban dan,otoban yol Urla çıkışına kadar devam edilip,buradan çıkılır,Urla mekeze hemen gişelerden sonra sola sapılarak ulaşılır.
  
2.Sahil yolundan, "eski yol"Otobana girmeden üçkuyular,Balçova,Narlıdere,Güzelbahçe ve Zeytinalan mahallesini takiben Urlaya ulaşılır.

  
b)Otobüs veya dolmuş ile gelecekler, Önce Fahrettin Altay Meydanına ulaşılıp,buradan Urla dolmuşlarına veya Belediyenin otobüsü ile urlaya ulaşılır.

    
- Bornava dan ;
Bornava,Konak,Fahrettin Altay,Sonra yukarıdaki gibi urlaya ulaşılır.Veya Bornava Çevre yolu,Buca sapağı,Çeşme Fahrettin Altay güzergahı takibi ile otoban veya Sahil yolu tercih edilir.

    
- Karşıya dan ;
Aracınızla ya Altınyol üzerinden yada Bostanlı iskelesi arabalı vapurla Fashrettin Altay meydanına ulaşmanız gerekir.

  Vapur ile;
Bostanlı vArabalı vapur iskelesinden ,Üçkuyular iskelesine ulaşıp,ister otoban isterseniz alt sahil yolu güzergahını takiben Urlaya ulaşabilirsiniz.

  Altın yoldan;
Anadolu caddesini takiben Basmane Konak,Fahrettin Altay veya yeşildere,Hatay,Fahrettin Altay ve alternatif güzergah otoban ,sahil yolu takiben Urla ya ulaşılabilir.

ULAŞIM HARİTASI İÇİN "Tıklayın"